Aptos - Co to Jest? Kurs (APT/PLN) i Wiadomosci

Aptos

 • aptos
  Aptos (APT)
 • Cena na żywo
  zł36.72
 • 24g %
  -1.49%
 • Kapitalizacja rynkowa
  zł16,023,090,010.20
 • Wolumen
  zł652,500,995.27
 • Dostępna podaż
  436,442,493 APT
 • Ranga
  31

Aptos (APT) - wszystko, co musisz wiedzieć o kursie tej kryptowaluty

Jesteśmy tutaj, aby przedstawić Tobie kompletną i szczegółową analizę kursu kryptowaluty Aptos (APT) - jednej z najnowszych kryptowalut dostępnych na rynku.

Czym jest Aptos?

Aptos (APT) to kryptowaluta, która powstała w 2021 roku. Jest to projekt, który ma na celu ulepszanie i zwiększanie możliwości obecnych platform handlu elektronicznego, takich jak eBay czy Amazon, za pomocą technologii blockchain. Aptos umożliwia szybsze i bezpieczniejsze transakcje między użytkownikami bez pośrednictwa instytucji finansowych.

Jak działa Aptos?

Aptos opiera się na technologii blockchain, co oznacza, że ​​transakcje są zdecentralizowane i zapisywane w łańcuchu bloków. Każda transakcja musi zostać zatwierdzona przez sieć węzłów, aby stała się ważna. Aptos korzysta z algorytmu konsensusu Proof-of-Stake (PoS), który umożliwia użytkownikom, którzy trzymają APT na swoich portfelach, aby zarabiali dodatkowe monety jako nagrody za udział w procesie weryfikacji transakcji.

Przewidywania kursu Aptos

Przewidywanie kursów kryptowalut jest trudne i niezwykle ryzykowne, ponieważ wartość kryptowalut jest uzależniona od wielu czynników. W ciągu ostatnich kilku miesięcy kurs APT był podatny na gwałtowne wahania wartości, ale istnieją ekspertów, którzy przewidują dalszy wzrost wartości APT w nadchodzących latach.

Wykres  Aptos na PLN

【 Aptos 】⭐ Cena APT ✅ Co to Jest Kryptowaluta Aptos ? Jak Handlować na APT/USD 🚀 Wykres Cen Aptos na Żywo ⚡️


Ładowanie danych
Proszę czekać, trwa ładowanie danych wykresu